Попит на мобільні пристрої по всій Україні стрімко зростає, про це повідомляє GSMinfoua. Тобто все більше і більше людей їх собі купують, щоб потім використовувати на постійній основі, вирішуючи з їх допомогою будь-які завдання. На сучасних смартфонах можна не тільки спілкуватися з будь-ким і використовувати різний розважальний контент, але і працювати з документами, перевіряти електронну пошту і здійснювати цілу масу будь-яких інших дій. Втім, зробити помилку і купити «неправильний» телефон дуже просто, піддавшись на вмовляння хитрого продавця в магазині, або ж за власним незнанням. Оскільки будь-який товар такого типу відноситься до категорії технічно складних, повернути його назад, навіть якщо покупка була здійснена через інтернет-магазин не завжди просто.

Якщо ще недавно, щоб вийти з такої неприємної ситуації, доводилося виставляти старий телефон на продаж і самостійно шукати покупців для останнього, то тепер робити нічого подібного, тому що компанія Київстар, будучи найбільшим мобільним оператором в країні, вирішила запустити у всіх своїх магазинах безкоштовний обмін старих смартфонів на нові, а скористатися таким простіше простого, так як потрібно для цього просто всього-на-всього відвідати будь-який салон компанії. Після чого треба попросити співробітника салону зв’язку провести безкоштовну діагностику старого мобільного пристрою, щоб оцінити його вартість. Також приблизну вартість смартфона можна дізнатися на офіційному сайті .

Читайте також  Samsung на церемонії «Оскар 2020» представила складаний Galaxy Z Flip

Киевстар

Саме ця перевірка займає буквально п’ять хвилин, і відразу після такої виявиться озвучена сума грошей, яку готові запропонувати за старий гаджет, який був у використанні. Компанія Київстар приймає до обміну більше однієї сотні різних моделей смартфонів, наприклад за Huawei P20 пропонують 5500 гривень, а за iPhone 8 можна виручити близько 9000 гривень. Якщо озвучена сума грошей влаштовує, а торгуватися не можна, слід погоджуватися на операцію. В такому випадку кожною гривнею від ціни старого телефону стане можливим оплатити до 100% від ціни нового, зробивши це без зайвих складнощів.

Киевстар

Якщо грошей досить, отримати новий апарат, причому від абсолютно будь-якого бренду, можна буде безкоштовно. Конкретну модель, модифікацію і розцінку вибирає сам покупець. Головна умова в тому, щоб потрібний апарат був в наявності в конкретній торговій точці. При необхідності, суму, якої бракує грошей можна доплатити зі своєї власної кишені, щоб отримати саме бажаний апарат, а не дешевшу модель. Це відмінна реальна можливість легко і просто позбутися від старого телефону, отримавши натомість новий, а скористатися всім нею можна до 31 грудня 2020 року, тобто часу на це є ще дуже і дуже багато.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут