Глава Служби безпеки України Іван Баканов заявив, що sim-карти в країні потрібно продавати за паспортами. Про це силовик повідомив в інтерв’ю “Главкому”.

Відповідаючи на питання про часті помилкових мінування суспільно важливих об’єктів, глава СБУ зазначив, що необхідно внести в українське законодавство передбачають такий крок зміни, хоча вони і не всім припадуть до смаку.

“Якщо карта буде продана за паспортом, вийти на” мінера “буде простіше”, – пояснив Баканов, але додав, що і це не вирішить проблему повністю – часто повідомлення про мінування надсилають по електронній пошті. Також силовик підтвердив, що більшість таких листів дійсно надходить з окупованих територій, але частина з них все ж фіксується в підконтрольних країні регіонах.

“З одного боку, розумію, скільки ресурсів витрачається на реагування на такі повідомлення. З іншого боку, я навіть не хочу уявляти ситуацію, коли правоохоронні органи перестануть реагувати на них. Адже якщо хоч одне з них виявиться правдивим, то наслідки будуть непоправні”, – зазначив силовик.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут