В Україні пройшли випробування оперативно-тактичних безпілотних літальних апаратів Bayraktar TB2, повідомляє Гордон

Під час польоту ударні БПЛА відпрацювали знаходження цілей, передачу їх координат в командний центр і нанесення удару високоточною зброєю. Завдяки надпотужної оптичної станції з тепловізором оператори безпілотника можуть відстежувати противника на значній глибині ворожих позицій і отримувати точні координати цілі в режимі реального часу.

В ході випробувань Bayraktar TB2 завдав удар власним високоточним озброєнням. Відхилення від точки прицілювання становила менше одного метра. БПЛА може перебувати в повітрі протягом 24 годин і має максимальну швидкість 110 км / ч. Управління безпілотником здійснюється через закриті канали зв’язку, захищені від засобів радіоелектронної боротьби. 

У листопаді 2018 року ЗМІ стало відомо, що Україна підписала угоду про покупку турецьких оперативно-тактичних безпілотних літальних апаратів Bayraktar TB2 виробництва компанії Baykar Makina. 

Безпілотники можуть нести керовані протитанкові ракети і авіаційні бомби. Вони оснащені двигуном внутрішнього згоряння Rotax 912, корпус виконаний з композитних матеріалів і оснащений системою автоматичного зльоту і посадки.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут