Збройні сили України провели військові навчання з тактичним ракетним комплексом “Точка У” з дальністю ураження цілі в 120 кілометрів. Про це повідомили в прес-центрі Операції Об’єднаних сил в Facebook.

Як зазначається, проведені тренування в одному з ракетних підрозділів ЗСУ, що входить до складу ОС, підтвердили професіоналізм українських ракетників.

“Вони здатні швидко вийти в зазначений район, розвернутися в бойову готовність і виконати пуск ракет по цілях. Поки – умовним, але в разі необхідності – ракети летітимуть у реальні цілі, адже Об’єднані сили прикриті надійним ракетним щитом”, – йдеться в повідомленні.

Ракетний аргумент Об'єднаних сил#ООС #операція_ОСВідповідно до Мінських домовленостей, яких Україна послідовно дотримується, таке озброєння, як тактичні ракетні комплекси "Точка У", знаходяться у районах відведення на великій відстані від лінії зіткнення. Це й недивно, адже дальність ведення вогню такого ракетного комплексу складає 120 кілометрів.Втім, проведені нещодавно тренування в одному з ракетних підрозділів, що входить до складу Об'єднаних сил, довели, що для українських ракетників немає нічого неможливого: вони здатні швидко вийти у завданий район, розгорнутися у бойовий порядок та виконати пуск ракет по цілям. Поки що – умовним, але в разі необхідності ракети летітимуть у реальні цілі, адже Об'єднані сили прикриті надійним ракетним щитом.Рухаємось далі!Разом переможемо!Слава Україні!

Publiée par Операція об'єднаних сил / Joint Forces Operation sur Dimanche 17 mars 2019

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут