Останнім часом компанія явно засмучує своїх клієнтів новими послугами. Користувачі мережі пишуть злобні відгуки про «Київстарі» в соціальних мережах.

Так Роман Малко описав на Facebook вельми неприємну ситуацію. За його словами, мобільний оператор без попередження змінив тариф на більш дорогий. Українець вважає підвищення ціни образою для клієнтів.

«Друзі, ну це реально свавілля – без мого відома Київстар змінив тариф з 150 грн, на 178 грн. При цьому вони мене навіть не повідомили! Мені не шкода цих 28 грн, але питання принципу і поваги до клієнтів! 
У мене питання-прохання: порадьте будь ласка нормального провайдера в містечку з нормальними тарифами і безперебійним інтернетом », – обурився Роман Малко.

Пізніше користувач відзвітував в соцмережі про бесіду з техподдержкой. За словами українця, «Київстар» визнав свою помилку і навіть пообіцяв 25% знижку на тариф, аби покупець не розривав договір. Але Роман Малко не був ти зведений привабливою пропозицією через очевидних сумнівів. Він показав скріни повідомлень від оператора.

А на сайті «Otzyv.ua» користувачі помітили явне погіршення з боку «Київстару». За його словами, недоліки оператора переважають над перевагами: «Стали ближче до нас, тільки« задом ». Те що в київстар зоряна хвороба це вже давно зрозуміло, і те, що вони самі то не означає, що кращі, а навпаки !!! Звідки беруться підписки на знайомства, погоду і ще багато всякого дер * ма? Їхній аргумент, що це ви самі замовили ».

Деякі абоненти почали відверто ображати «Київстар». Співробітників компанії назвали «щурячою кубло», «злодіями» і «шахраями». «Не можуть сволочі наїстися – треба міняти оператора», – до такого висновку прийшов один з коментаторів на сайті. «Компанія Київстар а також співробітники які вішають локшину і розводять на гроші – я щиро бажаю вам здохнути», – зазначив інший абонент.

1 коментар

  1. А что жаловаться??? Сами приучили, а теперь воете. Все дружно не пополнили счета месяц – другой и все. Везде безнаказанность.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут