Висока та стабільна швидкість за будь-яких обставин, цілодобова техпідтримка, широкий перелік сервісних послуг та схвальні відгуки  користувачів — основні ознаки надійного постачальника інтернету та кабельного телебачення. Всім цим вимогам відповідає столичний провайдер «Інформаційні технології», який надає свої послуги мешканцям Києва вже понад 30 років.

Ключові переваги компанії «Інформаційні технології»

  • Завжди стабільне підключення. Провайдер використовує надійні сучасні технології передачі даних у вигляді широкосмугових оптоволоконних ліній. Завдяки пропускній спроможності від 10 Гбіт/с його клієнти можуть розраховувати на інтернет із чесною швидкістю 1 Гбіт/с за умови будь-яких перевантажень на лінії, незалежно від погодних умов і стрибків напруги. Споживачі позбавлені таких проблем, як низька швидкість у вечірні часи та через підключення великої кількості пристроїв у межах одної квартири чи приватного будинку, а також раптових зупинок під час передачі важливих даних.
  • Великий досвід та бездоганна репутація. У 1991 році компанія «Інформаційні технології» стала першим в Україні оператором кабельного телебачення. Вона активно залучена до підготовки текстів профільних законопроєктів, співпрацює із Європейською Радою, займається вдосконаленням українського сегмента ринку телекомунікаційних послуг.
  • Майже необмежені можливості для перегляду телебачення у високій якості. Споживачі можуть вибрати 70 найбільш рейтингових аналогових каналів, до 150 цифрових або перетворити свій телевізор на Smart за допомогою послуги IPTV (інтернет-телебачення). Будь-які канали можна отримати в одному пакеті з інтернетом — це зручна та вигідна пропозиція.
  • Якісна сервісна та експертна підтримка. Клієнти провайдера можуть розраховувати на допомогу спеціалістів техпідтримки у режимі 24/7. Фахівці компанії допоможуть організувати переїзд, налаштувати відеоспостереження за будинком або офісом, нададуть в оренду необхідні для роботи сучасні Wi-Fi-роутери. А команда інженерів візьметься за розробку та реалізацію проєкту будь-якої складності у сфері телекомунікацій.

Послуги компанії «Інформаційні технології» доступні у п’яти районах Києва — Дарницькому, Деснянському, Голосіївському, Дніпровському та Печерському. Для детального ознайомлення з продуктами та тарифами провайдера завітайте на сайт https://www.it-tv.org/ua/ та залиште онлайн-заявку — менеджери зв’яжуться з вами найближчим часом для узгодження тарифу та зручного часу підключення інтернету та/або кабельного телебачення.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут