Компанія SpaceX сьогодні виконала четвертий пуск за програмою Starlink, в результаті якого на навколоземній орбіті виявилося ще 60 супутників Starlink, а їх загальна кількість досягла 240.

Кожен супутник важить приблизно 260 кг, а загальне корисне навантаження ракети SpaceX Falcon 9, запущеної з мису Канаверал у Флориді, становить понад 15 000 кг.

Приблизно через вісім хвилин після запуску перша ступінь ракети приземлилася на безпілотний корабель Of course I Still Love You (OCISLY) в Атлантичному океані. Цей щабель раніше вже літав двічі, в березні і червні 2019 року.

Супутники будуть розгорнуті на висоті 290 кілометрів, після чого вони будуть перевірені на предмет правильної роботи. Якщо все виявиться в порядку, протягом наступних кількох місяців супутники піднімуться на робочу висоту 550 кілометрів, використовуючи бортові іонні двигуни.

Планами SpaceX передбачено виведення на орбіту 12 000 супутників Starlink, які забезпечать високошвидкісне Інтернет-підключення в будь-якій точці Землі. У перспективі можливий висновок ще 30 000 супутників. Тільки в цьому році компанія планує 24 запуски приблизно з 1500 супутниками. На півночі США і в Канаді сервіс повинен запрацювати в кінці 2020 року, а глобальне охоплення почнеться в 2021 році. Вартість послуги поки не розголошується.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут