У недавній офіційній заяві представник організації Об’єднаних Націй (ООН) заявив, що популярний месенджер WhatsApp не є безпечним програмним забезпеченням, так як з його допомогою був зламаний смартфон Джеффа Безоса (Jeff Bezos), засновника Amazon.

Компанія Facebook виступила на захист WhatsApp і переклав провину за злом iPhone на Apple. Нік Клегг( Nick Clegg), віце-президент зі зв’язків з громадськістю Facebook, пояснив, що не WhatsApp став причиною злому того самого iPhone.

Раніше повідомлялося, що наслідний принц Саудівської Аравії Мухаммед ібн Салман (Mohammed bin Salman) може мати пряме відношення цьому, так як з його телефону по WhatsApp було відправлено зашифроване повідомлення, яке містило шкідливий файл. Це призвело до крадіжки кількох гігабайт даних та особистої інформації Джеффа Безоса.

Читайте також  Який iPhone вибрати у 2022 році?

Нік Клегг стверджує, що її програмне забезпечення (WhatsApp) не було зламано, так як сервіс використовує наскрізне шифрування. Він додав, що він «дуже, дуже впевнений ” у безпеці WhatsApp.

Далі, топ-менеджер Facebook додав, що шкідлива програма була написана конкретно для iOS і безпосередньо впливала на iPhone, щоб отримати доступ до особистих даних Безоса.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут