Статистика продажів процесорів у різних європейських магазинах дає непогане уявлення про переваги європейців – останнім часом маятник серйозно хитнувся в бік рішень AMD. Нове дослідження, опубліковане Європейською асоціацією апаратного забезпечення (European Hardware Association, EHA), підтверджує статистику магазинів: зараз європейці воліють CPU AMD, процесори Intel – на других ролях.

Перш за все треба відзначити, що в опитуванні EHA взяло участь понад 10 000 респондентів, так що настрої людей передані досить чітко. Як виявилося, більше 60% опитаних віддають перевагу процесорам AMD. Хоча в першій половині 2018 року розподіл часток був іншим: тоді на користь AMD висловився лише 40% респондентів. У другій половині 2018 року «червоні» і «сині» ділили ринок навпіл, і ось зараз, через півроку, CPU AMD набрали ще 10% в перевагах користувачів. Розрив між AMD і Intel в 1,5 рази чітко дає зрозуміти, що процесори останньої куди менше цікаві європейським користувачам.

Читайте також  Обзор Xiaomi Redmi Note 9 Pro

Водночас зазначається, що в більшості випадків складання на базі процесорів AMD доповнюються графічними прискорювачами Nvidia (більшою мірою) і GPU AMD (меншою). А ось збірки З CPU Intel і GPU AMD-рідкість, такі компоненти поєднуються лише 2,9% випадків. Користувачі CPU Intel в більшості своїй комплектують ПК 3D-картами Nvidia.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут