Компанія Samsung Electronics погодилася постачати Intel центральні процесори для комп’ютерів, щоб допомогти вирішити проблему з їх дефіцитом. Про це сьогодні повідомили багато галузевих джерел.

Як відомо, компанія Intel зіткнулася з технологічними проблемами. Намагаючись освоїти норми 10 нм, виробник не зміг налагодити серійний випуск процесорів за новою технологією. При цьому одночасно виникла нестача 14-нанометрових процесорів, яку Intel безуспішно намагається задовольнити з кінця 2018 року. Судячи з недавнього вибачення перед замовниками за затримку поставок, проблема досі не вирішена.

Згідно з галузевими джерелами, Intel довелося звернутися до контрактного виробника. Здавалося б, очевидний вибір на користь найбільшого виробника — TSMC — довелося виключити, оскільки TSMC випускає продукцію для компанії AMD, що конкурує з Intel. До речі, за нормами 7 нм.

Читайте також  Преимущества автоматического видеоинтервью

У свою чергу, Samsung є одним з небагатьох контрактних виробників, які можуть задовольнити попит Intel на 14-нанометрові мікросхеми. Графік випуску продукції за замовленнями Intel джерела не уточнюють. За деякими даними, Samsung належить виготовляти процесори Intel Rocket Lake, які будуть представлені в 2021 році.

Це перший випадок, коли Intel замовляє випуск своїх процесорів у іншої компанії. У числі клієнтів Samsung значаться інші лідери галузі, такі як IBM, Nvidia, Qualcomm, але, на відміну від Intel, вони не володіють власними виробництвами.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут