Компанія Microsoft може повністю синхронізувати додатки Android і операційну систему Windows 10, ніж це реалізовано зараз. Про прийдешні нововведення розповів авторитетний журналіст і редактор Windows Central Зак Боуден (Zac Bowden). За повідомленням Боудена, деякі джерела розповіли йому про те, що Microsoft шукає можливості для запуску додатків Android на Windows в наступному році.

Як уточнює Боуден, на даний момент Microsoft «грає» з тим, щоб принести додатки Android в онлайн-магазин додатків Microsoft Store в ОС Windows 10. Більш точні подробиці про функції поки невідомі, але її дебют очікується в 2021 році. Ймовірно, користувачі Windows 10 зможуть по-справжньому запускати додатки Android.

Відзначимо, що Microsoft вже запустила восени можливість трансляції на Windows 10 додатків зі смартфонів Android – через додаток Your Phone (Ваш телефон) користувач може працювати на комп’ютері з додатками зі смартфона, виконуючи ряд дій в мобільних додатках безпосередньо на ПК. Фактично, можна «запускати» додатки Android зі смартфона через Your Phone в окремому вікні на ПК, а також закріплювати їх на панелі завдань і в меню «Пуск» – як звичайні комп’ютерні програми. Крім того, що функціональність цього рішення поки далека від ідеалу, працює функція тільки з обраними смартфонами Samsung.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут