Google випустила нову версію браузера Chrome з порядковим номером 87. Як запевняють розробники, програма стала працювати швидше і витрачає менше ресурсів системи, ніж раніше.

Апдейт Google Chrome 87 додає максимум продуктивності за всю історію браузера. Принаймі, так кажуть творці. Програма тепер завантажує вкладки на 7% швидше, а сама запускається на 25% швидше.

Одночасно з цим Google Chrome тепер витрачає менше ресурсів, включаючи ОЗП і акумулятор у ноутбуків. Щоб зробити подібне в Google допрацювали алгоритми вкладок при роботі в тлі і тепер вони знизили навантаження на процесор в п’ять разів і на чверть менше споживають заряд батареї.

Додали підтримку свіжого процесора Apple M1 для MacBook, тому для цього ноутбука буде дві версії браузера – одна для попередніх версій з чіпами Intel, а друга для М1.

У Google Chrome 87 з’явилося і пара візуальних і функціональних змін. Додали пошук по вкладках, а в пошуковому рядку заробили швидкі дії, пов’язані з браузером і його можливостями.

Свіжий апдейт вже доступний для скачування і автоматичного оновлення, але всі описані функції і поліпшення запроваджуватимуть етапами.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут