Сьогодні компанія Google анонсувала редизайн своєї популярної програми Google Photos. Окрім свіжого приємного вигляду, компанія Google також оновила логотип та додала декілька цікавих фішок. Ці нові зміни справді цікаві, але не варто переживати – якщо ви звикли до старого дизайну, новий не змусить повністю перевчатись, оскільки зміни не докорінні. Навпаки, програма стала більш інтуїтивною та легкою в користуванні, де ваш контент займає більшу частину простору, а програма надає весь необхідний інструментарій для взаємодії з ним. 

В цілому Google зробила просто ідеальне оновлення у плані покращення користувацького досвіду – тепер контент (ваші фото та відео) займає набагато більше місця, а також покращилась функція пошуку. Нижче ви можете побачити GIF-ку, на якій видно, як саме це все виглядатиме.

Ви можете зауважити, що тепер вкладка “Спогади” містить в собі можливість переглянути їх на карті. Це через те, що компанія Google вирішила оновити цю фішку, яка, за словами Google, є однією з улюблених у користувачів. Компанія додала можливість переглядати на карті світу, де саме була знята фотографія/відео, що дасть можливість, наприклад, просто знайти своє фото біля Колізею без потреби пошуку по часу. Також ви можете переглядати конкретний проміжок часу або фото з конкретними особами, завдяки чому вдасться уникнути небажаних спогадів. 

Як звично, новий дизайн та нові фішки стануть доступними для користувачів програми протягом наступного тижня. Також Google оновила логотип Google Photos, який тепер набагато більш скруглений і менше схожий на орігамі. Тепер цей логотип набагато менше схожий на Slack, а саме з цим у багатьох користувачів були проблеми.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут