Відомство по патентам і товарним знакам США (англ. United States Patent and Trademark Office, PTO або USPTO) це агентство Міністерства торгівлі США, яке видає патенти винахідникам і компаніям на їх продукти та винаходи, а також реєструє торгівельні марки і об’єкти інтелектуальної власності.

Apple отримала патент на програмне забезпечення для віддалених групових Селфі

Саме так на офіційній сторінці цього відомства з’явився новий патент Apple.

Якщо коротко, нове програмне забезпечення дозволить автоматично генерувати групове зображення декількох користувачів. Простіше кажучи, у кількох людей є збережені Селфі, що знаходяться у соціальних мережах. Потім збирається безпосередньо група людей, кожен зі своїм Селфі, і на основі всіх цих зображень генерується одне загальне.

При цьому користувачі зможуть змінювати своє місце розташування в залежності від своїх особистих побажань. Зрозуміти, як конкретно буде діяти новий додаток складно, проте загальний результат буде саме таким. Можна буде отримати групову фотографію з людьми, з якими ви ні разу не зустрічалися в реальному житті.

Можливе застосування в сучасних умовах досить актуально, однак не варто забувати, що Apple подала документи на патент в перший раз ще в 2018 році.

Посилання на патент тут.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут