Компанія Microsoft випустила травневе оновлення Windows 10 з номером збірки 2004. Оновлення Windows 10 May 2020 Update стало доступно для установки всім користувачам через «Центр оновлення Windows».

Вийшло травневе оновлення Windows 10 - головні нововведення

Головним нововведенням травневого поновлення Windows став новий алгоритм індексації файлів. Завдяки йому зросте швидкість пошуку файлів на комп’ютерах з жорсткими дисками. Крім цього, знизиться навантаження на процесор в ході виконання індексації файлів у фоновому режимі. Це нововведення робить установку свіжого поновлення для Windows 10 фактично обов’язковою для користувачів комп’ютерів і ноутбуків з HDD-накопичувачами.

Також в оновленні Windows 10 з’явилася можливість збереження резервної копії системи в хмарне сховище з опцією подальшого відновлення, можливість захисту входу в систему за допомогою PIN-коду, нові інтерактивні віджети в меню «Пуск», розширена видача пошуку в меню «Пуск» і можливість перейменування робочих столів.

Серед невеликих змін Windows 10 May 2020 Update слід виділити можливість запуску стандартного «калькулятора» в режимі поверх всіх вікон і опцію, що дозволяє масштабувати розмір шрифту в блокноті за допомогою гарячих клавіш Ctrl + мінус і Ctrl + плюс.

Оновлення Windows 10 May 2020 Update доступно для установки в «службі Windows Update». З 28 травня оновлення має стати доступним для завантаження та встановлення всім користувачам.

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут