Ключовим нововведенням iOS 14 може стати підтримка повноцінних віджетів на головному екрані iPhone. Про це стало відомо з великого витоку з коду iOS 14, що стався на початку 2020 року.

Чи потрібні віджети на головному екрані iPhone? Наскільки зручними і корисними вони будуть? Свіжий концепт від дизайнера Олексій Бондарев показав потенційні переваги віджетів на головному екрані iPhone.

Дизайнер зобразив концепт віджетів в iOS 14 та показав їх переваги

У своєму концепті дизайнер показав можливу реалізацію віджетів на головному екрані iPhone. Концепт продемонстрував, як можуть виглядати віджети різних додатків. За задумом, віджети знаходяться прямо поруч з іконками програм на головному екрані, дозволяючи отримувати детальну додаткову інформацію або доступ до деяких функцій без необхідності запускати додатки.

Дизайнер зобразив концепт віджетів в iOS 14 та показав їх переваги

Наприклад, віджет програми «Погода» представляє собою невелику смужку, на якій відображаються відомості про місцезнаходження користувача і поточну погоду. Смужка віджета займає ширину, рівну трьом стандартним іконкам додатків iPhone.

Як саме Apple реалізує віджети для iPhone в iOS 14 невідомо. У випущеної у вересні 2019 року операційній системі iPadOS 13 компанія додала віджети для головного екрану iPad. Передбачається, що віджети аналогічного плану можуть з’явитися і в iOS 14.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут