Компанія Google посилила вимоги до сторонніх розширень для свого браузера. Передбачається, що це дозволить зачистити веб-магазин Chrome від сміття, але на ділі під ніж можуть піти в тому числі дуже корисні проекти.

Розробники Pushbullet вже отримали від Google лист із попередженням про те, що їх розширення буде видалено через кілька днів. В якості причини зазначено порушення правил використання дозволів, але що саме порушено – не роз’яснюється. З аналогічною проблемою зіткнулися багато інших добропорядні розробники.

Розробникам Pushbullet не вдалося отримати пояснення від Google, тоді вони знизили необхідні дозволи в своєму розширенні до мінімуму, але і це не допомогло – воно як і раніше не вкладається в нові правило. У команди залишилося кілька днів на ще одну спробу, і якщо вона виявиться невдалою, Pushbullet вилетить з веб-магазину Chrome назавжди (або, принаймні, до того моменту, поки Google не послабить вимоги до браузерні розширень).

Сервіс Pushbullet дозволяє синхронізувати між смартфоном і комп’ютером різні дані (в тому числі повідомлення, SMS і буфер обміну), а також перекидати файли з одного пристрою на інший. Навіть якщо розширення Pushbullet буде видалено з веб-магазину Chrome, воно продовжить працювати якийсь час, якщо воно було встановлено в браузері. Однак Google може в будь-який момент відключити розширення, що порушують нові правила.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут