Facebook, якому належить сервіс Instagram закрив лайт-версію свого додатка. Вона зникла з Play Маркету і App Store, а при запуску повідомляє про закінчення підтримки.

Скористатися додатком Instagram Lite не вийде, навіть якщо він у вас вже встановлено, натомість Instagram запропонує вам завантажити звичайну версію програми і перенаправляє в магазин, де її можна знайти.

Instagram Lite пропонував спрощені можливості Instagram. Частина функцій була урізана, а фотографії і відео для економії трафіку стискалися ще сильніше. Крім того, сам додаток займав в накопичувачі смартфона набагато менше місця, споживав набагато менше оперативної пам’яті і створював менше навантаження на процесор і акумулятор.

Facebook і Instagram покладали великі надії на цю програму. Передбачалося, що він стане популярним в небагатих країнах, де людям не по кишені дорогі смартфони і немає недорогого і швидкого доступу в інтернет. Скоріш за все, ці плани не виправдали себе. Проте, у Facebook залишається додаток Facebook Lite, випущений рівно з тією ж метою – охопити якомога більше користувачів, в тому числі тих, чиї мобільні пристрої не підтримують повну версію сервісу.

Користуватися урізаною версією Instagram при бажанні можна буде. Це можна робити через браузер – instagram.com виглядає і працює приблизно так само, як Instagram Lite. Крім того, для економії ресурсів в браузері можна включити стиск трафіку.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут