Полегшена версія популярного сервісу Instagram пропала з онлайн-магазину додатків Google Play, а вже встановленим додатком більше не можна користуватися. На це з самого початку звернув увагу тематичний ресурс AndroidPolice. 

Існуючі користувачі Instagram Lite переадресовувалися на основний додаток Instagram з повідомленням «Instagram Lite більше не підтримується». 

Instagram Lite завжди позиціонувався як тестовий додаток. Представник батьківської компанії Facebook підтвердив ресурсу TechCrunch, що на даний момент тестування Instagram Lite згорнуто. Відзначається, що розробники планують врахувати отриману інформацію для створення нової версії Instagram Lite. Однак поки неясно, наскільки скоро відбудеться перезапуск. 

Додаток призначений для регіонів, що розвиваються, користувачів слабких смартфонів і непостійного або слабкого підключення до інтернету. Якщо розмір оригінального програми Instagram для Android становить близько 32 МБ, то обсяг Instagram Lite – всього 573 КБ. Instagram Lite має ряд обмежень. Наприклад, додаток може перешкоджати завантаженню відеоролики і спілкуватися з користувачами мережі в особистих повідомленнях.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут