Компанія Microsoft офіційно припинила підтримку операційної системи Windows 7 ще 14 січня 2020 року. Однак користувачі цієї ОС все ще можуть перейти на більш сучасну Windows 10 безкоштовно. 

Початковий термін безкоштовного оновлення закінчився кілька років тому. Однак як виявив тематичний ресурс WindowsLatest під час тестування, софт з безкоштовним переходом продовжує працювати і в останньому великому оновленні – Windows 10 May 2020 Update, чиє поширення для користувачів почнеться в останніх числах травня. 

Це означає, що користувачі діючих ліцензій Windows 7 або Windows 8.1 можуть перейти на Windows без стандартної плати в 120 доларів. У WindowsLatest відзначають, що Microsoft явно знають про лазівку, але компанія вважає за краще не закривати користувачам можливість підвищити статистику Windows 10, навіть з фінансовими втратами. 

Метод досить простий. Користувачеві потрібно завантажити і запустити утиліт Media Creation Tool, а потім вибрати опцію з негайним оновленням ПК зі збереженням файлів. Метод з Media Creation Tool не спрацьовує при чистій установці Windows 10. Тобто, необхідно вибрати опцію «Оновити цей комп’ютер зараз», а не «Створити інсталяційний носій для іншого комп’ютера». 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут