Google славиться повільністю по оновленню своїх додатків для iPhone. Тим не менш, компанія все ж веде їх розробку. З сьогоднішнього дня власники iPhone стали повідомляти, що анонсована ще восени 2019 року темна тема для поштового клієнта Gmail стала доступна більшому числу користувачів. Вона стає доступна не всім, але у частини користувачів вийшло її активувати.

Про новий етап поширення темної теми в Gmail для iPhone повідомили користувачі на ресурсі Reddit. За їх словами, темна тема активується в налаштуваннях облікового запису в розділі «Тема» або автоматично при включенні загальносистемного темного режиму в налаштуваннях iPhone.

Якщо цього не відбувається, необхідно вийти з облікового запису Gmail, перезапустити програму і знову увійти в обліковий запис. Після цієї операції темна тема може активуватися.

Оскільки на поточний момент темна тема доступна не всім користувачам, передбачається, що Google продовжує тестувати нововведення. Коли темний режим інтерфейсу стане доступний всім користувачам невідомо. Google вперше анонсувала темну тему в Gmail для iPhone у вересні 2019 року. З тих пір компанія поступово надає користувачам доступ до темної темі.

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут