Ось вже декілька років власники iPhone час від часу скаржаться на незрозумілі баги з додатком «Нагадування». То оповіщення не спрацьовують, то з минулого повертаються давні нагадування, а то і зовсім завдання самі по собі зникають. На цьому тижні рішення цих загадкових проблем, нарешті, було знайдено.

Вирішення проблеми виявили користувачі ресурсу Reddit. Вони на практиці з’ясували, що неполадки з «Нагадуваннями» відбуваються через знаходження в пам’яті програми занадто великого числа виконаних нагадувань.

За роки у користувачів скупчуються сотні і навіть тисячі виконаних завдань в додатку «Нагадування». Вони не видаляються автоматично, зберігаючись в списку завершених.

Їх наявність в базі даних програми «Нагадування» і призводить до різних збоїв. Однак для того, щоб повністю очистити список виконаних нагадувань недостатньо видалити їх через додаток на iPhone.

Для цього необхідно виконати очистку виконаних завдань на сайті iCloud. Тільки в такому випадку вийде позбутися всіх вже виконаних завдань і забезпечити нормальну роботу програми. Зробити таке очищення легко. Просто перейдіть на сайт iCloud, ви повинні увійти під своїм обліковим записом і виберіть програму «Нагадування». В ній потрібно очистити списки виконаних завдань, яких може бути декілька залежно від числа створених списків нагадувань.

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут