Компанія Mozilla випустила нове розширення Firefox Private Relay. Доповнення дозволяє приховувати оригінальний email при реєстрації на підозрілих сайтах.

Багато користувачів зіштовхуються з проблемою необхідної підписки або реєстрації на сторонніх ресурсах. В такому випадку вказувати свій оригінальний email не хочеться, оскільки пошту починають спамити різноманітними листами. Крім цього подібна практика іноді призводить до злому аккаунта.

Компанія Mozilla випустила розширення, яке вирішує всі вищевказані проблеми. Доповнення Firefox Private Relay генерує тимчасову адресу email, яку можна використовувати при реєстрації або підписки. При цьому всі листи будуть приходити на оригінальну пошту поки активований тимчасовий електронну адресу.

В даний момент розширення знаходиться на стадії тестування, але до кінця року всі користувачі зможуть отримати нове програмне забезпечення. Крім цього відкриттів код з доповненням знаходиться на GitHub, тому всі бажаючі можуть його скачати. Розробники впевнені, що Firefox Private Relay допоможе людям зберегти конфіденційність в Мережі, а також значно підвищить рівень безпеки, оскільки навіть при витоку інформації з сервера зловмисники не матиме оригінальну адресу електронної пошти.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут