Разом з MIUI 12, компанія Xiaomi представила оновлення фірмового додатка камери – MIUI Camera. Серед нововведень: новий призначений для користувача інтерфейс,  і розширення функціональності.

З’явилося два нових режими: Magic Clone, який «клонує» людей на фотографіях, і Magic Kaleidoscope, який дозволяє створювати химерні патерни.

 

Тепер MIUI Camera гнучко кастомізує: користувач може пересувати іконки запуску режимів і налаштувань так, як йому зручно. Є можливість зміни і кольорової палітри інтерфейсу.

 

Як і оболонка MIUI, додаток MIUI Camera тепер повністю пронизаний анімаціями: візуальний відгук на дії прив’язаний майже до всіх кнопок і перемикачів. Перероблені і звукові ефекти спуску затвора та інших маніпуляцій.

 

Також з’явилася функція швидкого переходу до запису відео: для цього потрібно затиснути кнопку спуску затвору в режимі фотографії. Коротке натискання на кнопку, як і раніше викликає зйомку фото.

Нова версія MIUI Camera дістанеться наступним пристроям (версія для Китаю):

Квітень 2020 : Xiaomi Mi 10 / Mi 10 Pro, Xiaomi Mi 9 / Mi 9 Pro 5G / Mi 9 SE / Mi 9 Explorer Edition, Redmi K30 Pro / K30 Pro Zoom Edition, K20 Pro / K20 Pro Premium Edition, Xiaomi Mi CC9 / Mi CC9 Pro, Redmi Note 8 Pro, Redmi Note 7 Pro

Травень 2020 : Xiaomi Mi 8 / Mi 8 SE / Mi 8 Explorer Edition / Mi 8 Screen Fingerprint Edition, Redmi Note 7, Xiaomi Mi MIX 3, Xiaomi Mi MIX 2S

Червень 2020 : Xiaomi Mi 10 Youth Edition, Redmi K30, Redmi K20, Xiaomi Mi CC9e, Redmi 8 / 8A, Redmi 7 / 7A 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут