Незалежний дизайнер Камер Каан Авдан створив якісний концепт Windows 20. Візуально ОС має відмінності в оформленні, змінена панель задач, причому в ній запропоновані різні варіанти кастомізації.

Ентузіаст запропонував своє бачення подальшого розвитку деськтопної системи. Корпорація Microsoft в даний час працює над змінами зовнішнього вигляду Windows 10, в той же час дизайнер Камер Каан Авдан змоделював візуальні характеристики нового продукту. В оформленні зовнішнього вигляду панелі завдань передбачений варіант, схожий з рішеннями, застосованими в macOS. Спеціаліст продемонстрував повністю перероблений розділ «Провідник», причому в ньому передбачається підтримка вкладок.

Найважливішим змін зазнало додаток «Налаштування», яке має змінити розділ «Панелі управління». Поряд з цим системні регулювання сконцентрують в одному місці, вони також отримають інший дизайн. Доопрацювання торкнулася планшетного режиму і системного пошуку, що нагадують Spotlight в ОС macOS.

Разом з тим в Microsoft неодноразово заявляли, що кардинальних візуальних змін Windows 10 на протязі найближчих років не отримає. Фахівці корпорації поетапно працюють над поліпшенням призначеного для користувача інтерфейсу.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут