Користувачі смартфонів на базі Android 10 поскаржилися на проблеми з пристроями. Системний баг торкнувся девайсів декількох популярних брендів, повідомляє Android Police.

Одним з перших звернув увагу на те, що актуальна версія Android зламала інтерфейс смартфонів, IT-журналіст Артем Руссаковский. Він написав у своєму Twitter-акаунті, що його Google Pixel 4XL останнім часом став часто зависати: «Блокується весь інтерфейс». Руссаковский уточнив, що баг зустрічається у багатьох додатках, в результаті чого телефон стає некерованим. Жести і натискання на кнопку Home, в разі її наявності, вирішити проблему не допомагають.

На основі опитування читачів Android Police з’ясувало, що з подібною проблемою зіткнулися багато користувачів смартфонів, що працюють на Android 10. Зокрема, крім власників Google Pixel на зависання поскаржилися власники пристроїв OnePlus і Xiaomi. Найчастіше апарати переставали реагувати на дотики до екрану в додатках Amazon, Twitter, YouTube, YouTube Music і Google Play.

Журналісти помітили, що зависання смартфонів відбуваються кілька разів на добу. До з’ясування причин проблеми та її виправлення видання радить користувачам або заблокувати і відразу розблокувати девайс, або перезавантажити пристрій. Видання звернулося за коментарем до Google, але не змогло отримати оперативної відповіді.

В середині квітня користувачі смартфонів Samsung розповіли про часті випадки перезавантаження гаджетів після поновлення на Android 10. Корейській компанії довелося призупинити розгортання свіжої версії прошивки для деяких девайсів.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут