Компанія Apple може випустити фінальну версію iOS 13.4.5 в найближчі дні. У всіх попередніх версіях iOS, включаючи iOS 13.4.1, були виявлені дві уразливості «нульового дня», що дозволяють віддалено заражати iPhone шляхом відправки шкідливих листів.

Уразливості в iOS виявила компанія ZecOps, що спеціалізується на кібербезпеці. «Дірки» в iOS дозволяють зловмисникам виконувати довільний код на пристроях через шкідливі електронні листи. Фахівці з безпеки вважають, що уразливості дають можливість зловмисникам перехоплювати, змінювати і видаляти електронну пошту користувачів.

У ZecOps відзначили, що вразливостям піддаються всі версії iOS між iOS 6 і iOS 13.4.1. Apple усунула проблеми в останній бета-версії iOS 13.4.5, підкреслили фахівці. У зв’язку з цим очікується, що фінальна версія iOS 13.4.5 з важливим виправленням буде випущена в найближчим часом.

До виходу iOS 13.4.5 в компанії ZecOps порекомендували користувачам використовувати сторонні поштові клієнти замість стандартного додатка «Пошта» на iPhone.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут