Microsoft Edge недавно був названий другим за популярністю браузером в світі і лідером по числу підтримуваних технологій. Ще однією особливістю програми стало його «довгожительство» на застарілих платформах, включаючи Windows 7. Розробники оголосили про розширення термінів підтримки програми для користувачів, які не встигли оновитися до актуальної версії операційної системи.

За заявою Microsoft, браузер Edge, побудований на базі движка Chromium, буде доступний для установки користувачам Windows 7 і Windows Server 2008 R2, а також Windows 10 (1709 і LTSC), Windows Server 2012 і Windows 8.1, до 15 липня 2021 року. При цьому Microsoft все ж настійно рекомендує оновити версію ОС.

«Ми будемо підтримувати роботу Microsoft Edge в Windows 7 і Windows Server 2008 R2 до 15 липня 2021 року. Але самі ці операційні системи більше не підтримуються, і Microsoft рекомендує вам перейти на Windows 10. Хоча наш браузер і дає вам захист в інтернеті, але ваш комп’ютер все ще може бути підданий загрозам безпеки », – каже Microsoft.

Представники корпорації також відзначили, що для повноцінної роботи режиму сумісності з Internet Explorer при запуску Edge користувачам необхідно бути учасниками програми розширених оновлень безпеки (Extended Security Updates program).

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут