Користувачі iPhone під управлінням iOS 13 поскаржилися на незвичайну проблему. Згідно з відгуками на ресурсі Reddit і форумі Apple, в браузері Safari можуть неправильним чином працювати сайти: сторінки завантажуються некоректно, блоки з коментарями не відображаються і виникають інші подібні проблеми. Ми з’ясували, як виправити цей збій.

 

Неполадки в роботі Safari пов’язані з налаштуваннями браузера. Safari на iPhone може починати працювати неправильно в разі, якщо в параметрах активована опція «Блокування всіх cookie». В такому випадку браузер блокує передачу всіх тимчасових файлів від сайту на пристрій користувача, що викликає його неправильне функціонування.

Таким чином, щоб повернути працездатність Safari, досить відключити опцію, яка блокує всі файли cookie. Зробити це можна в меню «Налаштування» → Safari.

Частина користувачів відзначили, що ця опція стала активована за замовчуванням після установки iOS 13.4. У зв’язку з цим проблема проявилася в основному у користувачів iPhone, які оновилися до останньої версії прошивки.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут