Сервіс отримає назву Shorts, повідомляє  видання The Information. Він скопіює схему соціальної мережі TikTok, яка за останній рік стала феноменально популярною у всьому світі – в ній є безперервна стрічка з короткими відеороликами, найчастіше з музикою і танцями.

Команда YouTube вирішила створити аналог TikTok, тому що у них є готова база музики з каталогу YouTube Music. Користувачі зможуть вибирати будь-який трек з сервісу і використовувати безкоштовно його в своєму ролику.

Поки немає інформації про те, чи стане Shorts окремим додатком або цей сервіс впровадять в YouTube. Відомо, що у нього буде окрема стрічка, в якій будуть безперервно показуватися короткі ролики на основі рекомендацій і переваг користувача.

Саме за рахунок системи рекомендацій та залучення TikTok зміг набрати рекордну популярність. TikTok за останній рік збільшив свою аудиторію на 125% – це більше 800 мільйонів завантажень додатку в Google Play і App Store.

YouTube регулярно запозичає успішні ідеї з інших соцмереж. Наприклад, в сервісі вже є повноцінний аналог «Історій» – коротких відео від користувачів, які автоматично видаляються через кілька днів.

Читайте також  Новий Google Chrome ламає роботу багатьох сайтів

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут