Компанія Apple досить відповідально підходить до питання безпеки конфіденційних даних користувачів. Однак дослідники з’ясували, що доступ до особистої інформації мають деякі популярні додатки, а не просто операційна система. Було досліджено кілька програм з каталогу App Store.

Деяких з них викрили в здатності отримувати доступ до вмісту буфера обміну смартфонів Apple навіть в тому випадку, якщо дані не призначені для цих додатків, а самі програми навіть не мають функції вставки. Доступ до системного журналу без згоди користувача здійснюється під час запуску цих програм. В результаті під загрозою опиняється така текстова інформація, як паролі, номери кредитних карт і інші дані.

У чорному списку опинилися клієнти соціальних мереж і месенджерів Viber, TikTok, Weibo, ToTalk. Потім додатки популярних новинних ресурсів Reuters, The Wall Street Journal, CNBC. З ігрових додатків засвітилися Fruit Ninja, Plants vs. Zombies Heroes, Bejeweled і PUBG Mobile. Повний список складається з декількох десятків додатків.

Джерело: belnovosti.by

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут