Про розширення сфери використання фірмової програми Advanced Protection оголосили в Google, чим підтвердили торішні чутки. Раніше програма служила в якості більш безпечної заміни двофакторної аутентифікації і захисту облікових записів Google. На даний момент опція запрацювала в Android, обмежуючи установку додатків зі сторонніх джерел.

До цього пристрої на Android були захищені за допомогою фірмового антивіруса Google Play Protect, який виконував сканування на безпеку додатків Google Play і встановленого на пристроях ПЗ. Зараз в мобільну операційну систему Google будуть впроваджувати функцію Advanced Protection, яка примусово активує Play Protect, якщо вона не була активована раніше. Крім цього відбувається відстеження постійної роботи захисника.

Android

Наступне завдання Advanced Protection – блокування установки APK-файлів, завантажених за межами Google Play. Google пояснює це тим, що не може перевірити безпеку подібних програм, так як вони не проходять попереднє тестування.

Блокування відбувається за принципом запобігання завантаження потенційно небезпечних файлів в Chrome і Gmail. Додатки з невідомих джерел можна буде встановити через ADB за допомогою ПК.

Як і зазвичай працюватимуть магазини додатків, попередньо встановлені виробниками пристроїв на зразок Galaxy Store від Samsung. Ті програми, які були встановлені не з Google Play продовжать працювати і будуть продовжувати отримувати оновлення.

Google вже почав поступово впроваджувати Advanced Protection в Android, ця функція «прив’язана» до акаунтів. Навіть якщо на смартфоні використовується кілька облікових записів і один з них отримав підтримку нової функції, тоді вона буде застосована до всього пристрою відразу.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут