Користувачі Windows 10 повідомляють , що оновлення, випущене в останній тиждень лютого, викликає проблеми. Мова йде про патч KB4535996, який вийшов 27 лютого. Після його установки у деяких користувачів виникли серйозні помилки в роботі ОС.

Відзначимо, що KB4535996 є додатковим оновленням і встановлюється тільки при ручній активації, а не автоматично. Повідомляється, що в деяких випадках установка переривається з помилками 0x800f0922 і 0x80070003. При спробі завантаження все нормально, попередній етап установки також проходить штатно. Однак при перезавантаженні оновлення доходить до 6%, потім переривається. Після ще одного перезавантаження системи цикл повторюється.

Але якщо встановити патч все ж вдалося, то система починає працювати зі збоями. У їх числі відзначаються «фризи» – короткочасні завмирання системи, BSOD і падіння продуктивності. А на ноутбуках Dell XPS 15 з сучасними драйверами система може просто не завантажуватися після перезапуску. При цьому звукові сигнали BIOS вказують на збій при проходженні ініціалізації обладнання.

Заради справедливості відзначимо, що в більшості випадків ситуація все ж не настільки фатальна. Багато користувачів стверджують, що у них оновлення KB4535996 встановилося штатно і не внесло збоїв в роботу. Якщо ж проблеми проявилися, то кращим рішенням буде видалити оновлення.

У самій компанії поки не коментують ситуацію і не визнають наявність проблеми. Ймовірно, для цього потрібна якась «критична маса» помилок і скарг з боку користувачів.

джерело:

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут