Facebook планує запустити для користувачів соцмережі додаток Pronunciations ( «вимова»), де можна буде створювати голосові записи.

Керівництво соціальної мережі пояснює майбутнє нововведення резонансними звинуваченнями на адресу Google, Apple і Microsoft з приводу прослуховування і транскрибування голосових записів користувачів без їх згоди.

Для участі і подальшого «заробітку» в ній необхідно буде дотримати ряд умов, а саме: записати 10 голосових повідомлень зі згадуванням імен своїх друзів (кожне ім’я – по 2 рази) і викласти в додаток 20 голосових повідомлень. Далі, якщо голосові повідомлення будуть відповідати поки що невідомим критеріям, то вони будуть «монетизовані» у вигляді віртуальної валюти «viewpoints».

Поки відомо, що 1000 «viewpoints» прирівнюються до 5 $. Заробити за голосових записах можуть користувачі з США старше 18 років, які мають більше 75 друзів в Facebook.

Керівництво Facebook обіцяє, що голосові записи не будуть прив’язані до сторінки профілю користувача і будуть використані для вдосконалення «системи автоматичного розпізнавання мови».

Читайте також  Microsoft позбавила Windows 10 фірмового антивіруса

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут