Мобільний інтернет стає доступнішим, а сама компанія не знайшла спосіб монетизувати проект, пояснили в Google.

Google оголосила про закриття програми Station – проекту розвитку безкоштовного Wi-Fi по всьому світу, пише TechCrunch. Ціни на мобільний інтернет знижуються і необхідності в Google Station більше немає, пояснили в компанії.

Google не знайшла стійку бізнес-модель для подальшого розвитку програми. В останні роки компанія вивчала способи монетизації проекту – наприклад, почала показувати рекламу, коли користувач підключався до інтернету, пише видання.

Протягом 2020 року Google згорне проект по всьому світу. «Ми працюємо з нашими партнерами над трансформацією існуючих станцій, щоб вони залишалися корисними інструментами для суспільства», – додали в компанії.

З початку 2016 року Google разом з держкомпанією Indian Railways розвивала проект безкоштовного доступу до інтернету на залізничних станціях Індії. Проект досяг поставлених цілей: до червня 2018 року понад 8 млн чоловік користувалися безкоштовним WiFi від Google на станціях щомісяця.

Щоб розвивати проект і в інших країнах, компанія планувала укласти аналогічні угоди з іншими компаніями. В рамках проекту Google підключила безкоштовний Wi-Fi більш ніж на 400 залізничних станціях в Індії і в інших громадських місцях по всьому світу – наприклад, в Мексиці, Філіппінах, Південній Африці та Індонезії.

Читайте також  iMessage отримає нові корисні функції в iOS 14

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут