Соцмережа планувала анонсувати новинку 13 лютого 2020 року.

У дублінських офісах Facebook, де знаходиться головне управління компанії в Європі, пройшли обшуки, повідомляє CNN. Влада Ірландії ініціювали перевірку, дізнавшись про планований запуск в Європі додатку Dating.

Сервіс знайомств Dating, соцмережу повинні були офіційно запустити 13 лютого 2020 року, напередодні Дня Всіх Закоханих. 3 лютого 2020 року про це вперше дізналася Комісія із захисту даних Ірландії, йдеться в її офіційній заяві.

Ніякої інформації або документів про оцінку впливу на захист даних, за твердженням ірландської влади, компанія їм не надала. «Щоб прискорити отримання документів, уповноважені співробітники провели перевірку в офісі Facebook, і вилучили їх», -розповіли в комісії.

11 лютого Facebook повідомила ірландська влада, що відклала запуск Dating. У компанії заявили, що їм потрібно трохи більше часу, щоб переконатися в готовності продукту для виходу на європейський ринок, уточнює Irish Times.

Читайте також  У Instagram зізналися, що відео з Android гірше, ніж з iOS

Представник Facebook розповів, що компанію не зобов’язували проводити оцінку впливу на захист даних, коли вона подавала повідомлення про запуск програми, пише Irish Times. У компанії стверджують, що надали дані про оцінку, коли вони були запитані, уточнює видання.

Комісія із захисту даних провела обшук в офісі великої ІТ-компанії вперше з 2018 року, коли вступили в силу Загальні положення про захист даних (GDPR), розповів CNN представник комісії Грехем Дойл.

Додаток Dating було запущено у вересні 2019 року в США. Будь-який користувач Facebook може підключитися до Dating, створивши окремий профіль і секретний список людей, які йому цікаві. В додаток можна завантажувати публікації з Instagram.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут