Соцмережа планувала анонсувати новинку 13 лютого 2020 року.

У дублінських офісах Facebook, де знаходиться головне управління компанії в Європі, пройшли обшуки, повідомляє CNN. Влада Ірландії ініціювали перевірку, дізнавшись про планований запуск в Європі додатку Dating.

Сервіс знайомств Dating, соцмережу повинні були офіційно запустити 13 лютого 2020 року, напередодні Дня Всіх Закоханих. 3 лютого 2020 року про це вперше дізналася Комісія із захисту даних Ірландії, йдеться в її офіційній заяві.

Ніякої інформації або документів про оцінку впливу на захист даних, за твердженням ірландської влади, компанія їм не надала. «Щоб прискорити отримання документів, уповноважені співробітники провели перевірку в офісі Facebook, і вилучили їх», -розповіли в комісії.

11 лютого Facebook повідомила ірландська влада, що відклала запуск Dating. У компанії заявили, що їм потрібно трохи більше часу, щоб переконатися в готовності продукту для виходу на європейський ринок, уточнює Irish Times.

Представник Facebook розповів, що компанію не зобов’язували проводити оцінку впливу на захист даних, коли вона подавала повідомлення про запуск програми, пише Irish Times. У компанії стверджують, що надали дані про оцінку, коли вони були запитані, уточнює видання.

Комісія із захисту даних провела обшук в офісі великої ІТ-компанії вперше з 2018 року, коли вступили в силу Загальні положення про захист даних (GDPR), розповів CNN представник комісії Грехем Дойл.

Додаток Dating було запущено у вересні 2019 року в США. Будь-який користувач Facebook може підключитися до Dating, створивши окремий профіль і секретний список людей, які йому цікаві. В додаток можна завантажувати публікації з Instagram.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут