Невідомі випустили в продаж диски з операційною системою, яка називається Windows 12 Lite. Вона не має відношення до Microsoft, але з Windows її дещо все-таки пов’язує.

Диски з дистрибутивом Windows 12 Lite продаються на ринкових розкладках в Великобританії і ще декількох країнах – це самопальні CDR в конвертах з недбало надрукованою поліграфією. На доданому до диска буклеті зазначено, що Windows 12 Lite можна запустити на комп’ютері паралельно з Windows 7 або Windows 10.

Операційна система завантажується за 15 секунд і підтримує драйвери Nvidea (ймовірно, мається на увазі, Nvidia), тому придатна для ігор. Для установки Windows 12 Lite не потрібно ліцензії або ключа активації, ОС безкоштовна, і її можна встановити на будь-яку кількість комп’ютерів. Окремо підкреслюється, що вона не містить рекламу і віруси, що не передає дані в Microsoft і не перериває роботу для установки оновлення. Більш того, вона нібито працює в три рази швидше, ніж Windows 10.

Windows 12 Lite

Як з’ясували користувачі Reddit, на диску з Windows 12 Lite записаний дистрибутив Linux, створений на базі LiteOS з шпалерами з Windows 10. Швидше за все, у компанії Microsoft виникнуть претензії до розробників цієї ОС з приводу назви і використання шпалер, але з урахуванням того, що вони не торгують ліцензіями, покарання може бути не таким суворим. Не виключено, що дисками торгують ті, хто ніяк не пов’язаний з Windows 12 Lite, а лише вирішив заробити на відомому бренді Windows.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут