Ocтанній пaтч для ОС Windows 7 злaмaв фyнкцioнaльнicть poбoчoгo cтoлy. Як повідомляє peсурс MSPowerUser, кopиcтувачі, які встановили оновлення, cтали cкapжитися нa нeмoжливість yстанoвки шпaлep.

Рaнішe ми пoвідомляли, щo з 14 січня 2020 року пpипинилася підтpимка Windows 7, випущеної в кінці 2009 року.

Windows 7, good bye! Microsoft припинив підтримку операційної системи
З 14 січня 2020 офіційно припиняється технічна підтримка Windows 7. Незважаючи на свій солідний вік, до третини всіх комп’ютерів і ноутбуків в світі працюють на цій версії операційної системи, і вона до сих пір дуже популярна у користувачів.

Після застосування пакетів оновлень KB4534310 і KB4534314 в системі з’являється помилка, через яку після кожноuj перезавантаження ПК видаляються шпалери з робочого столу. В результаті цього замість фонової картинки з’являється чорний фон.

Найпростіший спосіб вирішення проблеми – не встановлювати оновлення або, якщо вже застосували патч, видалити його з системи. Але користувачі Reddit запропонували хороший варіант для тих, кому необхідний фінальний апдейт. Вони з’ясували, що після оновлення Windows 7 видаляє фонові зображення, якщо в настройках їх відображення вибрано “Розтягнути». Інші варіанти відображення такої проблеми не викликають. Тому, якщо встановити в якості шпалер необхідне зображення і вибрати параметр «Замостити» або «По центру», то ця проблема зникає.

Microsoft ще не підтвердила, чи було це черговим нагадуванням користувачам, що вони використовують застарілу версію операційної системи. Швидше за все, це була просто помилка, так як деякі користувачі Windows 10 також повідомили про цю проблему.

Це не перше оновлення Windows, що приводить до збоїв в роботі системи. Якщо стабільність роботи ОС важливіше, то ніколи не варто поспішати із застосуванням апдейта.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут