У корпорації Google готують заміну месенджера Viber. В альтернативному додатку відмовляться від sms-спілкування завдяки використанню нових технологій.

Заміна месенджера Viber розробляється на основі сервісу Android Messages. Мова йде про протокол зв’язку між мобільним пристроєм і оператором. Ця технологія покликана замінити sms-повідомлення, оскільки пропонує більше можливостей: дозволяється обмінюватися зображеннями, відеороликами, створювати розраховані на багато користувачів чати та інше. Експерти Google прогнозують швидку заміну месенджера Viber, оскільки альтернатива дозволить спілкуватися навіть при відключеному інтернеті за рахунок технології Rich Communication Services. Компанія надасть перераховані можливості на безоплатній основі, що дозволить відправляти тексти великих обсягів.

До слова, співробітники фірми Viber Media заснували месенджер, який став популярним в Україні та інших країнах. У 2014 році офіційно зареєстрували 280 млн користувачів додатка, а через 18 місяців число користувачів зросла до 600 млн.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут