Компанія Amazon в особі свого підрозділу Amazon Web Services (AWS) представила хмарний сервіс Amazon Braket. За словами AWS це “повністю керований сервіс, який полегшує вченим, дослідникам і розробникам створення, тестування і запуск алгоритмів квантових обчислень”. Іншими словами, завдання Amazon Braket — допомогти почати вивчення квантових обчислень, надаючи середовище розробки для створення квантових алгоритмів, тестування їх на емуляторі і запуску на різних варіантах квантових комп’ютерах по вибору користувача.

Зазначимо, що Amazon Braket дозволяє не тільки вибирати з набору готових алгоритмів, але і створювати власні квантові алгоритми з нуля. Повністю керований сервіс моделювання дає можливість перевірити реалізацію алгоритму, знайти і усунути помилки. Після цього алгоритм можна запустити на реальному квантовому обладнанні різних постачальників: D-Wave, IonQ і Rigetti. У всіх випадках використовується єдиний користувальницький інтерфейс.

Щоб спростити розробку гібридних алгоритмів, що поєднують класичні і квантові завдання, Amazon Braket допомагає управляти класичними обчислювальними ресурсами і встановлювати з’єднання з низькою затримкою з квантовим обладнанням. Передбачається, що Amazon Braket дасть можливість досліджувати квантові обчислення, оцінити їх потенціал і накопичити досвід в роботі з ними.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут