Здається, стало зрозуміло, чим займеться Хідео Кодзіма після Death Stranding. Японський геймдизайнер поділився з читачами Twitter тим фактом, що збирається подивитися фільми в жанрі хоррор, щоб набратися натхнення. Все потім, щоб зробити найстрашнішу відеогру в історії. Раніше, нагадаємо, геній вже займався ужастиком, але той скасували.

«Щоб зробити саму страшну гру в історії, я збираюся подивитися хоррори, які пробудять жахливе натхнення в моїй душі. Коли я робив P. T. , я дивився Тайський фільм жахів “Oко”, але він здавався мені занадто страшним. Я навіть не зміг його додивитися. Чи зможу я додивитися його на цей раз?» — написав Хідео Кодзіма.

Крім того, ЗМІ зараз активно обговорюють цікавий слух про скасовану Silent Hills за авторством батька Metal Gear І Death Stranding. Подейкують, що Кодзіма хотів лякати геймерів не тільки в грі, але і за межами віртуального світу: персонажі повинні були надсилати користувачам страшні повідомлення на електронну пошту. Втім, журналістка, яка запустила цей слух в інфосеред, каже, що її джерело могло прибрехати. Чи було таке насправді, ми вже не дізнаємося.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут