Поки одні користувачі сумніваються з приводу адекватності вибору Windows 10 для старого ПК або ноутбука, інші намагаються пристосувати цю ОС для рішень, спочатку для неї не підходять. Наприклад, користувач, відомий в Twitter під ніком Sunshine Biscuit at scale, встановив Windows 10 на … калькулятор.

Мова, звичайно ж, не про звичайний бухгалтерський калькулятор на сонячних батарейках: екзекуції піддалася куди більш передова модель – HP Prime Graphing Calculator з вбудованим екраном роздільною здатністю 320х240 пікселів і цілими 256 МБ оперативної пам’яті. Судячи з Twitter користувача, установка Windows 10 на нього вимагає чимало зусиль і часу, перш ніж на екрані з’явився заповітний логотип.

Найближчим часом очікується більше подробиць про проект, про те, як все було реалізовано, і про те, наскільки виявиться працездатним такий гібрид. Але треба зазначити, що завзятості йому не позичати: раніше він вже «портувати» Windows 10 на смартфон з Windows Phone і OnePlus 6.

1 коментар

  1. Не проблема! Мій друг встановив колись Widows 95 на годинник Монтана. Гралися в Мортал Комбат 2. Але фаталіті робити було незручно((

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут