На щорічній конференції Ignite 2019 компанія Microsoft офіційно представила новий Microsoft Edge на движку Chromium для Windows і macOS.

Новий Microsoft Edge використовує той самий двигун Chromium, що і браузер Google Chrome. Microsoft веде його розробку і тестування вже більше року. Тепер компанія повідомила, що браузер надійде в публічний доступ 15 січня 2020 року на більш ніж 90 мовами. А поки він пропонується для ознайомчого скачування. На даний момент мова йде про комерційних замовників. Для звичайних користувачів реліз відбудеться навесні.

Розробники також розкрили нові подробиці про функції. Велику увагу приділено безпеці і приватності. У Microsoft Edge за замовчуванням встановлена функція запобігання відстеження. За допомогою SmartScreen і функції запобігання відстеження користувачі будуть захищені від фішингу, шкідливого ПЗ і нових видів атак-таких як кріптоджекінг. Браузер також пропонує новий режим інкогніто InPrivate, що працює на постійній основі.

Нова функція Collections доступна в попередній версії Microsoft Edge. Вона спрощує створення збірок веб-контенту, організацію пошуку і експорт вмісту в Word і Excel.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут