Представники Telegram закликали інвесторів проекту Telegram Open Network (TON) позитивно поставитися до перенесення судового розгляду з Комісією з цінних паперів і бірж США (SEC), так як це дозволить забезпечити максимально можливу підтримку своєї позиції. Про це повідомляє Cointelegraph.

Раніше стало відомо, що нью-йоркський суд переніс засідання у справі SEC проти Telegram Group Inc. і TON Issuer Inc. на 18-19 лютого 2020 року. До цього моменту відповідачам заборонено розподіляти або продавати криптовалюту Gram.

У листі інвесторам від 19 жовтня Telegram назвав такий розвиток ситуації позитивним, зазначивши, що розподіл токенів Gram до цього часу неможливо.

«Telegram розглядає такий розвиток подій позитивним кроком на шляху до вирішення проблеми через судову систему в прискореному порядку. Разом з нашими радниками ми використовуємо це час для того, щоб до лютневих слухань забезпечити максимально можливу підтримку позиції Telegram», – йдеться в листі.

Також Telegram звертає увагу, що слухання у лютому будуть відрізнятися від тих, що мали відбутися 24 жовтня, оскільки в лютому Telegram буде просити суд прийняти рішення по ключовому аргументу – чи слід вважати токен Gram цінним папером чи ні.

На слуханнях 24 жовтня суд мав лише прийняття рішення про те, щоб затвердити затримку із запуском проекту.

Раніше Telegram погодився на перенесення запуску на 30 квітня 2020 року і запропонував незгодним інвесторам повернути 77% вкладених коштів. Фігурують у позові компанії Telegram Group Inc. і TON Issuer Inc. попросили суд скасувати тимчасову заборону на поширення токенів, оскільки, на їх думку, дії SEC, яка назвала токен Gram цінним папером, суперечать здоровому глузду.

Комісія, однак, наполягла на судовій забороні до кінця розгляду. В іншому випадку, вважає регулятор, подальші порушення з боку Telegram «практично гарантовані».

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут