Пару днів тому фанати надпопулярної Fortnite були шоковані-весь всесвіт гри “засмоктало” в чорну діру. Сьогодні розробники Epic Games повернули світ з чорної діри і офіційно представили другу главу Fortnite.

Гравцям пропонується висадитися в обраній точці і досліджувати новий острів новою картою з 13 регіонами. Гра стала набагато більш інтерактивною.

З’явилися нові нові способи взаємодії з водою-плавання, рибалка, катери і багато іншого. Загін можна підтримати вилікувавши його за допомогою бинтової базуки і відтягуючи соратників в безпечне місце. Перемогу можна відсвяткувати з новими груповими емоціями, наприклад «Так п’ять». З’явилася можливість ховатися в стогах сіна і сміттєвих баках для засідки або туди можна заховати поранених. Можна підпалювати каністри з бензином і вибухові бочки.

Також розробники обіцяють покращений бій – можна повернутися до азів і битися за допомогою спрощеного арсеналу, збирати ресурси і покращувати зброю на верстаті. Також була перероблена система отримання досвіду.

Другу главу Fortnite можна безкоштовно скачати на ПК і ігрові приставки.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут