Компанія Mozilla, відома в першу чергу веб-браузером Firefox, оголосила про випуск на Android нового сервісу для обміну файлами. Головною його особливістю стала наявність наскрізного шифрування, яке забезпечує безпечну передачу даних. Крім того, програма надає ряд інших корисних функцій, що дозволяють запобігти витоку інформації.

Firefox Send

Firefox Send використовує алгоритм блокового 128-бітного шифрування AES-GCM. Після завантаження файлів відправник може вибрати кількість можливих завантажень і термін дії посилання, по якій контент буде доступний. Також можна захистити доступ до вмісту за допомогою пароля. Для додаткової зручності підтримується одночасна передача відразу декількох файлів.

Після завантаження та шифрування даних користувач отримує посилання з обмеженим терміном дії (за замовчуванням це 24 години), яку можна відправити одержувачам будь-яким зручним способом: через месенджер, SMS, електронну пошту і т. Д.

Важливо відзначити, що одержувачу навіть не потрібна програма Firefox Send, щоб завантажити відправлений файл: дані завантажуються на сервери компанії, і тому обмінюватися ними можна між будь-якими платформами і операційними системами, у яких є доступ до браузера.

Відправляти контент по Firefox Send можна не тільки з мобільного додатку для Android, але і за допомогою браузера через спеціальний сайт . 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут