Хай там як, але Skype досі залишається найкращою програмою для відеодзвінків. І це все навіть попри те, що він деколи робить певні зміни, які не дуже подобаються його фанатам. Однак, Microsoft робить все для того, щоб залишатися основним месенджером для багатьох людей. Скажімо, на днях стало відомо, що Skype отримує деякі доповнення до дзвінків, які доступні для учасників бета-тестування програми.

Однією з нових функцій є кнопка з можливістю відключити звук вхідного дзвінка під час розмови. Ця кнопка доступна для стандартних та групових дзвінків. Так що, тепер в програмі стало доступно відключити звук дзвінка конкретної людини. Також в програмі стала доступна можливість перегляду профілю під час дзвінків. За словами розробників, ця особливість має спростити процес спілкування з тими людьми, з якими ви вперше зустрічаєтеся по Skype. Скажімо, це може бути під час співбесіди чи конференції.

Нові функції доступні для інсайдерів програми Skype. Якщо ви використовуєте десктопну версію, то її номер є 8.42.76.55. Якщо ви використовуєте програму із Microsoft Store, то її версія є 14.42.54.0.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут