Google оголосила про п’ять нововведень, які протягом найближчих тижнів стануть доступні в фірмових сервісах компанії. Випробувати фішки зможуть користувачі пристроїв на Android 6.0 Marshmallow і новіше, а щось з’явиться і на iOS. 

У фірмову клавіатуру Gboard додадуть більше варіантів для “кухні емодзі”, тестування яких почалося ще в лютому. Функція дозволяє створювати власні емодзі за рахунок об’єднання декількох вже існуючих. Обіцяють, що кількість можливих комбінацій перевищує 14 тисяч. 

В Google Maps додадуть нову вкладку Go, яка дозволить швидко прокласти маршрут до улюблених місцях користувача без необхідності вводити адресу вручну. Можна, наприклад, додати роботу, будинок, школу або який-небудь заклад. Сервіс відразу покаже інформацію про пробки по дорозі, а також очікуваний час прибуття. Ця фішка з’явиться як на Android, так і iOS.

Оновлять і функцію Nearby Share, яка дозволяє обмінюватися між Android-пристроями різними файлами. Тепер за допомогою неї користувачі зможуть ділитися додатками з магазину Google Play. 

Функція Voice Access для взаємодії з системою за допомогою голосу, покликана полегшити життя людям з обмеженими можливостями, з’явиться на всіх пристроях з Android 6.0 і новіших. Раніше вона була доступна тільки на Android 11. 

Останнє нововведення виявилося неактуальним для України. Google надасть видавцям США і Великобританії новий інструмент для автоматичного створення аудіокниг, щоб розширити їх кількість на Android. 

Читайте також  Google пообіцяла три роки оновлень для флагманів на Snapdragon

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут