Google оголосила про п’ять нововведень, які протягом найближчих тижнів стануть доступні в фірмових сервісах компанії. Випробувати фішки зможуть користувачі пристроїв на Android 6.0 Marshmallow і новіше, а щось з’явиться і на iOS. 

У фірмову клавіатуру Gboard додадуть більше варіантів для “кухні емодзі”, тестування яких почалося ще в лютому. Функція дозволяє створювати власні емодзі за рахунок об’єднання декількох вже існуючих. Обіцяють, що кількість можливих комбінацій перевищує 14 тисяч. 

В Google Maps додадуть нову вкладку Go, яка дозволить швидко прокласти маршрут до улюблених місцях користувача без необхідності вводити адресу вручну. Можна, наприклад, додати роботу, будинок, школу або який-небудь заклад. Сервіс відразу покаже інформацію про пробки по дорозі, а також очікуваний час прибуття. Ця фішка з’явиться як на Android, так і iOS.

Оновлять і функцію Nearby Share, яка дозволяє обмінюватися між Android-пристроями різними файлами. Тепер за допомогою неї користувачі зможуть ділитися додатками з магазину Google Play. 

Функція Voice Access для взаємодії з системою за допомогою голосу, покликана полегшити життя людям з обмеженими можливостями, з’явиться на всіх пристроях з Android 6.0 і новіших. Раніше вона була доступна тільки на Android 11. 

Останнє нововведення виявилося неактуальним для України. Google надасть видавцям США і Великобританії новий інструмент для автоматичного створення аудіокниг, щоб розширити їх кількість на Android. 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут