Іноді може виникнути необхідність приховати від сторонніх очей папку з приватними даними на мобільному пристрої. Експерт Лабораторії практичного аналізу захищеності компанії “Інфосистеми Джет” розповів, як це зробити.

Приховані папки в смартфонах на ОС Android можна створити за допомогою диспетчера файлів (File Manager). У смартфонах на iOS можна приховувати фото і відео просто в настройках медіафайлів. Для цього потрібно вибрати фото, натиснути “Поділитися”, а далі вибрати функцію “Приховати”. Також для таких завдань можна скористатися сторонніми додатками“, – пояснює експерт.

В цілому, варто розуміти, що приховані папки і файли – це, скоріше, захист від близьких, які можуть без дозволу лазити в телефоні. Папка прихована тільки в графічному інтерфейсі, і до неї можна отримати доступ, якщо, наприклад, підключити телефон до комп’ютера. Тоді всі папки і їх вміст буде видно, зазначає вона.

Експерт також рекомендує для захисту особистої інформації використовувати пароль на пристрої або створити папки з паролем за допомогою сторонніх додатків.

Для пароля варто використовувати довгі фрази з цифрами і спецсимволами. Зручно придумувати довгі словосполучення і використовувати їх в якості пароля. Також для зберігання файлів можна скористатися хмарним сховищем“, – додав експерт.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут