Смартфон може несподівано вимкнутися прямо під час розмови через низький рівень заряду акумулятора або збоїв в роботі програмного забезпечення. А якщо телефон просто збиває дзвінок, тоді, не виключено, що проблема полягає в некоректному перепідключенні пристрою від однієї базової станції оператора до іншого. Про це розповів глава агентства Telecom Daily Денис Кусков.

За словами експерта, як правило, проблеми раптового вимкнення пристрою під час бесіди з іншим абонентом пов’язані з двома основними аспектами: акумуляторною батареєю і роботою софта. «Через якийсь час експлуатації акумулятор телефону починає гірше працювати. Наприклад, в морозну погоду батарея гаджета може повністю розрядитися при розмові навіть не з 15%, а з 50% заряду », – підкреслює він.

Ще одна проблема, додає Кусков, полягає в особливостях роботи програмного забезпечення. Якщо софт працює з помилками, то телефон може випадковим чином виходити з ладу або відключатися. Крім того, якщо під час розмови користувач чує в динаміці неприємний скрегіт, йому необхідно відключитися і повторити виклик. Втім, подібні проблеми можуть також виявитися в разі наявності механічних пошкоджень пристрою, які він може отримати при падінні.

«Важливо пам’ятати про те, що смартфон є технічно складним пристроєм, в якому поєднується велика кількість комплектуючих, а тому будь-які падіння можуть негативно відбитися на його роботі», – додав він.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут